КАК ДА СТАНА DONATOR?

Оплакване от админ който не трябва да е админ - uD.Derraswen

Оплакване от админ който не трябва да е админ - uD.Derraswen

Мнениеот green_ven » 19 Яну 2017 22:12

Име на ника на админ : uD.Derraswen или нещо такова, като влезе има таг "pochiten admin"
Причина На админа: Така, причина по която банна моята приятелка е че си помисли че е multiacc, не е вярно, аз играя с нея и ще приложа снимка за доказателство. А тя беше банната под името GreenStylisha. Админа много му знаe устата, и ме мютна за причината че го наричам "господин админ", това го няма никъде в правилата, не обиждам или заплашвам никого, и за това получих mute 10 минути? а след това като му исках скайпа от втория акаунт който направих нарочно за да се разправям с него след като банна приятелката, той ме jailna за 100 минути и напусна сървъра. Този индивид е срам за админите, и призовавам незабавно да го отстраните!
Доказателтва на нарушението:
1. http://prikachi.com/images.php?images/871/9021871w.jpg
2. http://prikachi.com/images.php?images/872/9021872l.png
Име на човека от които се оплакал: GreenStyle и GreenStylisha
P.S. Ако може да бъде ънбанната приятелката ми за да може да си продължи играта.
Изображение
Аватар
green_ven
Потребител
Потребител

Re: Оплакване от админ който не трябва да е админ - uD.Derra

Мнениеот [eD]Soul[BG] » 19 Яну 2017 22:50

са пич той може да е найстина админ почитен при положение че алекс му е дал този ранг за тва може да не е лъжа сървара е западнал бро незнам за кво се занимаваш оше :@ аз съм бивш сървар админ не се бъркам но тос може да е найстина такъв пойнтересувай се повече а за муте трябва да пише главен макар че няма и искам тос пич L0nG да ми пише на лс да ми каже кой е !
Аз съм дрифтер и хората като san ме мислят за хак,но това не е вярно !
Изображение
Аватар
[eD]Soul[BG]
Потребител
Потребител

Мнениеот BlackVenomBG » 20 Яну 2017 21:23

Браточка лично видях как си смени ранга ;)

BlackVenomBG
Потребител
Потребител

Мнениеот green_ven » 20 Яну 2017 22:43

За какъв ранг ми говориш ?
Изображение
Аватар
green_ven
Потребител
Потребител

Мнениеот green_ven » 20 Яну 2017 22:56

Този отново ме нападна, заглуши приятелката ми и мен, причината е че сме на едно IP е как бе батьо? как да играем с различни IP-та при полжоение че сме на един интернет в един дом, на два различни компютъра, БАХТИ ИДИОТА! Главния къде си? Тоз е пълен т*шак който злоупотребява!
Изображение
Аватар
green_ven
Потребител
Потребител

Мнениеот [eD]Soul[BG] » 20 Яну 2017 23:39

чакай малко пич за да нападаш някой толкова рязко ти трябва да имаш доказателства ! ако имаш такива ми ги дай на скайпа пиши ми на ЛС за повече инфо ако може без да обиждаш искам да видия от до какво е станало снимки ще правиш няма да атакваш без да имаш доказателство :)
Аз съм дрифтер и хората като san ме мислят за хак,но това не е вярно !
Изображение
Аватар
[eD]Soul[BG]
Потребител
Потребител

Мнениеот green_ven » 20 Яну 2017 23:55

Снимките съм ги постнал, две са. Скайп не ти виждам. А и лесно може да се провери scripta на сървъра и да се види целия чат. Но мисля че това стига за да може да се спре с този турмоз, идеята на този сървър е че му трябват хора за да може да работи и да се развива, а вие рискувате да загубите двама играча за това че "уж" multiacc-вам което доказвам в първата снимка че не е вярно, и въпреки всичко отново приятелката ми е с mute za 100 мин. А на втората снимка ясно се вижда моята причина "Причина: ..." , а истината е че получих наказанието си защото го нарекох "господин админ", единственото за което моля е, да спре да се занимава с нас и да ни остави да играем и преди да му кажа че съм готов да му докажа като играем двамата с приятелката ми едновременно ПРЕД НЕГО ама уви той ме е мютнал вече и напуснал. Е как да го направя? О и още нещо, това което направи днеска когато започна пак да тормози е че изчака админ Junkiee_Weed да напусне за да може той да ми създава проблеми без да няма колега който да го спре. Питам се аз сега, и се надявам на отговор, защо Junkiee_Weed е по-умен и не ми направи подобен проблем и не каза че multiacc, а този го прави. Защо?
Изображение
Аватар
green_ven
Потребител
Потребител

Мнениеот justtry » 25 Яну 2017 11:24

Да ти кажа само , че профила ми беше откраднат. Ползва го някой друг и да се опитам да го върна мисля , че ще е безсмислено , а и да пуснеш оплакване мисля че нищо няма да стане :D
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
justtry
Потребител
Потребител

Мнениеот green_ven » 26 Яну 2017 23:21

Напротив, след това оплакване, хората се активизираха и най-вече Junkiee_Weed. и сега този индивид под името "Derraswen" е отстранен от админите и баннат от сървъра. Mission Passed ако питаш мен. :)
Изображение
Аватар
green_ven
Потребител
Потребител

Мнениеот justtry » 29 Яну 2017 17:35

Еми , браво значи като гледам сървъра пак почна да има хора. Моля лок и в архив темата.

П.С надявам се като влезна в сървъра да ми се дадат права нали съм админ в форума все пак и за това. Но както решите
Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
justtry
Потребител
Потребител

Следваща

Назад към Оплакване от Aдмин (Архив)